Nadszedł ten długo wyczekiwany czas, utęskniony i tak bardzo potrzebny w naszym zapracowanym życiu. Kalendarz nie kłamie i oznajmia dobrą nowinę- Wakacje. Nareszcie będziesz mógł, drogi zapracowany pracowniku, wziąć szklankę zimnej wody, lub innego smakującego ci trunku, rozłożyć się na hamaku i nic nie robić. I tak całe dni. Kusząca propozycja? Zapewne. Lecz daj ponieść się fantazji. Gdzie chciałbyś spędzić ten zasłużony wypoczynek. Może byłaby to słoneczna plaża, gdzieś za granicą, na której mógłbyś się w spokoju opalać i leniuchować całe dnie. No a jak CI się to znudzi to wejść do zimnej wody i przez moment się ochłodzić. A może góry? Piesze wędrówki i wyprawy na najwyższe szczyty? Też niczego sobie propozycja, nieprawda? Lecz ja chciałbym zaprowadzić Cię nad jezioro. Zwykłe polskie jezioro.

Zauważże łączy one te dwa marzenia w jedno. Pełna cisza i spokój. Wylegiwanie się na ciepłej trawie do ciepłego, słońca. Równie dobrze możesz wejść do chłodnej wody i trochę odetchnąć od upału. No to perspektywa prawie jak z plaży prawda? No dobrze a gdzie porównanie do gór? Wyobraź sobie leśne wycieczki. Przechadzasz się po lesie wsłuchując się w odgłosy przyrody. A ponadto dla ludzi wolących aktywny tryb życia- spływy kajakowe! Atrakcja, którą nie można przegapić, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem sportu. Ponadto wszystko noce ogniska przy muzyce i smacznym jedzeniu i zabawa do rana! A dla miłośników samotnego wędkowania, łódka , wędka i długa chwila relaksu nad wodą. Ponadto smaczny kąsek do złapania. W naszych polskich jeziorach żyją ryby, które każdy szanujące się wędkarz powinien mieć w swojej kolekcji. A jeżeli chciałby ktoś wybrać się rejs po jeziorze? Nie ma spraw. Takie atrakcje są na porządku dziennym.A gdybyś chciał się wybrać całą rodziną? Zapewniam, że znajdziesz tu także atrakcje dla najmniejszych. Więc masz pewność, ze ni będą się nudziły a ty będziesz mógł w końcu w spokoju odpocząć. Przyznasz, ze to wszystko brzmi jak z bajki co nie? lecz to nie bajka naprawdę możesz coś takiego przeżyć. Lecz obozowanie nad jeziorem kojarzy się ze spaniem pod namiotami i gryzącymi komarami.

Otóż nie! Możesz znaleźć liczne hotele, czy nawet wysokiej klasy apartamenty, w których miło spędzisz czas, bez tego czarnego scenariusza. Nocleg nad jeziorem nie musi się już kojarzyć z uprzykrzającymi życie komarami. Wysoka klas w przystępnych cenach to jeszcze jeden z powodów, dla których warto wybrać się tego roku nad jezioro. Zapewniam, że wrócisz tu następnym razem nawet z całą rodziną. Smaczne polskie jedzenie gości zawsze w kuchniach hotelowych. Miła i kompetentna obsługa, dołoży wszelkich starań, aby twój pobyt nad w tym wspaniałym miejscu, był zupełnie bez troski. A do tego wszystkiego masz gwarantowane wspaniałe widoki na spokojne jeziora, majestatyczne lasy i rozłożyste łąki. Równie dobrze możesz wynająć domek letniskowy nad wodą i w nim miło spędzać czas. Takie warunki pozwolą Ci się w zupełność zresetować i porządnie wypocząć, a przecież zasługujesz na to.

19 cze Brak komentarzy admin Kategoria , ,