Każdy na pewno przynajmniej raz chciał się poczuć jak król na własnym zamku, ale nie każdy miał możliwość, by spełnić to życzenie. Jednak dziś będzie to możliwe, dzięki naszemu biuru podróży, które za cel postawił sobie spełnianie wszystkich marzeń swoich klientów. Dziś weźmiemy się za stworzenie naprawdę królewskich wakacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkich się zajmiemy. Nasz klient musi jedynie się zapakować. Wziąć swoje rzeczy, wsiąść do samolotu i ruszyć w wyznaczone miejsce, a resztą zajmą się już ludzie z naszego biura.

Turystyka rozwinęła się bardzo w ostatnim czasie, a to oznacza, że biura podróży muszą wpadać na coraz to nowe pomysły, jak urozmaicić swoich klientom czas tak, by nie musieli oni przeznaczać na to całej swojej wypłaty. Takim właśnie rozwiązaniem miał być weekend po królewsku, czyli spędzenie dwóch dni w jak najlepszych warunkach z obsługą i ludźmi na każde skinienie. Do tego celu przeznaczyliśmy pałace, które zostały zaprojektowane specjalne do naszego użytku. Na pewno spełnią wymagania każdego klienta. Zwłaszcza tego najbardziej wymagającego. Nie zabraknie tu niczego. Jest lokal, który zaprowadzi nas do naszej komnaty. Oczywiście wcześniej przywita przy drzwiach, zabierze bagaże, a potem oprowadzi. Zobaczymy, gdzie spędzimy cały weekend. I przekonamy się, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Jednak najlepiej zacząć od początku. Nasz klient może wybrać sobie pałac z różnej epoki i w różnym stylu. Mamy naprawdę szeroki wybór miejsc, w których może wypocząć. Tym razem trafiło szlachecki dworek w stylu osiemnastowiecznym. Na pewno spodoba się to naszym miłośnikom historii. Zadbaliśmy o każdy najdrobniejszy szczegół, który ma uprzyjemnić pobyt naszym klientom w wybranym przez nich miejscu. Będą mogli odpoczywać lub przekonać się, jak żyli ludzie w tamtych czasach. Na pewno nie będą zawiedzenie i znajdą sobie rozrywkę na każdy dzień.

W każdym razie dworek szlachecki to zaledwie jedna z propozycji. Drugą może być pałac angielski czy niemiecki, dwór królewski czy zamek niczym ze średniowiecza. W każdym z tym miejsc możemy odpoczywać lub poświęcić czas na naukę. Można poznawać tamtejsze zabawy, kulturę, nawet język, ponieważ nie brakuje tu osób, które specjalnie na taką okazję przypomniały sobie, jak brzmi język staropolski. Dzięki temu będziemy mieli okazję usłyszeć go na żywo. Inną sprawą jest kuchnia. Możemy wybrać współczesną albo zaryzykować i zakosztować ówczesnych dań. Niektóre są naprawdę niesamowite, a innych lepiej unikać. Zwłaszcza gdy ktoś ma słaby żołądek. Nie będzie to dla niego odpowiednie danie. Jeśli chodzi o naukę, to również mamy instruktorów tańca czy nauczycieli szermierki. To zaledwie dwie dyscypliny, którymi możemy się pochwalić. Mamy w planach rozwinąć nasze biuro na coś więcej, ale na razie naszym klientom to wystarcza i sądzimy, że przez długi czas się nie będą nudzić.

Taki królewski odpoczynek spodoba się na pewno każdemu i przyda się osobom, które wciąż pracują i nie mają czasu na odpoczywanie w domu.

19 cze Brak komentarzy admin Kategoria , ,